Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

NÁVOD A OTÁZKY

Jak začít?
''Napište nám nebo zavolejte, ať pro Vás zvolíme správnou strategii.
Je velice důležité jaký cíl mají vaše internetové stránky. Důvěřujte nám!''Nejčastější dotazyJaké výhody mi přinese vlastní doména?
Místo adresy moje-stranky.webahosting.cz získáte adresu podle vlastního výběru, jako např. moje-stranky.cz. Dobře zvolená doména pomůže vašim zákazníkům zapamatovat si vaše stránky a snadno se k vám vracet.
Dostanu k balíčku doménu automaticky?
Ano, k balíčku Start, Smart nebo Profi získáte registraci domény na první rok zdarma. Po zaplacení služeb obdržíte informační e-mail s vlastní doménou.Jaké jsou podmínky pro vrácení peněz?
Při vaší první objednávce Prémiových služeb poskytujeme 15denní lhůtu pro vrácení peněz v případě, že se rozhodnete služby nevyužívat. Není možné refundovat jinou než první objednávku služeb ani objednávku zaplacenou slevovým voucherem. Vrácení peněz se nevztahuje na objednávku domény. Po zaplacení domény není možné její registraci zrušit.Co budu potřebovat k vytvoření webu?
Budete potřebovat sepsat informace o vaší činosti (obsah o čem web bude). Potom budeme potřebovat iniciály, logo (pokud máte) a vybrat si doménu s kterou Vám pomůžeme.Jak funguje spolupráce na dálku?
Spolupráce na dálku je v dneštní dobou trendem. Komunikace je po emailech a hlavně po telefonu. Já Vám zavolám jak budete u počítače a společně tvoříme web, dle vaších představ.Kontaktujte nás

Máte otázku nebo potřebujete něco vysvětlit? Chtěli byste znát náš názor na Váš projekt? Chcete zjistit, co pro Vás můžeme udělat?
Napište nám nebo volejte (+420) 776 180 686. 


Copyright. All rights reserved. Vytvořil www.webahosting.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky